Diager decoupeerzaagblad aluminium-koper-plastic-non ferro 3-15 mm 14401040
Artikelnummer: S40878393
- Decoupeerzaagblad
- Diager
- Type T schacht
- 14401040
- 3336600177895
Vanaf 1
€ 14,23 per stuk
2,51 € off
-15%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Diager
Beschrijving
-
Decoupeerzaagblad
-
Merk Diager
-
Type T schacht
-
14401040
-
3336600177895
-
Materiaal-kwaliteit: bi-metaal
-
Toepassing: toe te passen bij aluminium, non-ferro metaal, staal en plastics
-
Opname machinezijde: T sluiting
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 14401040 |
| EAN artikel | 3336600177895 |
| Intrastat CBS code | 82081000 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | ASF Fischer |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | Diager |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Zaagbladen - Decoupeerzaagbladen - Decoupeerzaagblad T schacht |
| Productgroep | Decoupeerzaagbladen |
| Productsoort | Decoupeerzaagblad |
| Type | T schacht |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Lengte | 100 mm |
| Zaaglengte | 75 mm |
| Breedte | 7,8 mm |
| Dikte | 1 mm |
| Metaal | 3-15 mm |
| Tandafstand | 3 mm |
| Tanden | 8,5 TPI |
| Type zaagtanden | Gefreesd en gegolfd gezette zaagtanden |
| Geschikt voor snel zagen | Nee |
| Type zaagblad | Flexibel zaagblad |
| Verpakking | Blister |