Steelies Ultimate carrosseriering DIN 9021 M10 30x2,5 mm thermisch verzinkt A5131000001
Artikelnummer: S40860849
- Carrosseriering
- Steelies Ultimate
- Type A5131000001
- A5131000001
- 8712817699057
Vanaf 100
€ 16,39 per 100 stuks
0,09 € off
-35%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Presentatie ASF Fischer
Beschrijving
-
Carrosseriering
-
Merk Steelies Ultimate
-
Type A5131000001
-
A5131000001
-
8712817699057
-
Oppervlaktebescherming: thermisch verzinkt
-
DIN-normering: DIN 9021
-
Materiaal-kwaliteit: staal HV 140
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | A5131000001 |
| EAN artikel | 8712817699057 |
| Intrastat CBS code | 73182200 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | ASF Fischer |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | Steelies Ultimate |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Ringen - Sluitringen - Sluitring DIN 9021 thermisch verzinkt |
| Productgroep | Sluitringen |
| Productsoort | Carrosseriering |
| Type | A5131000001 |
| Minimum besteleenheid | 100 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 1 verpakking |
| Inhoud verpakking | 100 stuks |
| M | 10 mm |
| Binnen diameter | 10,5 mm |
| Buiten diameter | 30 mm |
| Dikte | 2,5 mm |