QlinQ kastverbinder 42 mm trapezium wit set 8 stuks 1036581
Artikelnummer: S40850970
- Kastverbinder
- QlinQ
- Type 1036581
- 1036581
- 8711562560414
Vanaf 1
€ 5,15 per set
0,57 € off
-10%
+ 21,00% BTW
Vanaf 4
€ 4,58 per set
1,14 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Kastverbinder
-
Merk QlinQ
-
Type 1036581
-
1036581
-
8711562560414
-
QlinQ opliggend vlak trapezium model kastverbinder, voor het verbinden van kastdelen
-
De kastverbinders worden inclusief schroeven en metalen contradeel geleverd
-
Kleur: wit
-
Toepassing: voor het verbinden van kastdelen
-
Materiaal huis: kunststof
-
Materiaal kern: staal
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 1036581 |
| EAN artikel | 8711562560414 |
| Intrastat CBS code | 73160000 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | ASF Fischer |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | QlinQ |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Meubelbeslag - Meubelverbindingen - Meubelverbinding - Kastverbinder verzinkt |
| Productgroep | Meubelverbindingen |
| Productsoort | Kastverbinder |
| Type | 1036581 |
| Minimum besteleenheid | 8 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 1 set |
| Inhoud set | 8 stuks |
| Lengte | 42 mm |
| Breedte | 15 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Met schroef | Ja |