QlinQ raambeveiliger Ventisafe set 2 stuks 1034624
Artikelnummer: S40850851
- Raambeveiliger
- QlinQ
- Type 1034624
- 1034624
- 8711562575821
Vanaf 5
€ 29,04 per 5 sets
1,45 € off
-20%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Raambeveiliger
-
Merk QlinQ
-
Type 1034624
-
1034624
-
8711562575821
-
QlinQ raambeveiliger ventisafe
-
Zorgt ervoor dat het raam, om veiligheidsredenen, beperkt geopend kan worden
-
Verpakt per 2 stuks
-
Oppervlaktebescherming: verzinkt
-
Materiaal-kwaliteit: staal
-
Toepassing: Voor het beperken van de opening van het raam met een raamuitzetter
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 1034624 |
| EAN artikel | 8711562575821 |
| Intrastat CBS code | 83024200 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | ASF Fischer |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | QlinQ |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Zorgbeslag - Zorgproducten junior - Veiligheidshaak |
| Productgroep | Zorgproducten junior |
| Productsoort | Raambeveiliger |
| Type | 1034624 |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 5 sets |
| Inhoud set | 2 stuks |
| Lengte | 78 mm |
| Breedte | 30 mm |
| Dikte | 3 mm |