QlinQ sleutelketting-automaat 51 mm vernikkeld 1096074
Artikelnummer: S40850575
- Sleutelhanger
- QlinQ
- Type 1096074
- 1096074
- 8712817251033
Vanaf 4
€ 22,21 per 4 stuks
1,39 € off
-20%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Sleutelhanger
-
Merk QlinQ
-
Type 1096074
-
1096074
-
8712817251033
-
Deze QlinQ®, sleutelketting automaat kan door middel van een verende klem aan de riem bevestigd worden
-
Staal vernikkelde uitvoering met ingelegd kunststof zwart bovenstuk
-
Na gebruik kan de sleutel losgelaten worden, waarna de sleutel automatisch terugschiet naar het kettinghuis
-
De uittrekbare ketting heeft een lengte van circa 600 mm en is voorzien van een sleutelring ter bevestiging van de sleutels.
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 1096074 |
| EAN artikel | 8712817251033 |
| Intrastat CBS code | 73170080 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | ASF Fischer |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | QlinQ |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sloten - Sleutel toebehoren - Sleutelketting vernikkeld |
| Productgroep | Sleutel toebehoren |
| Productsoort | Sleutelhanger |
| Type | 1096074 |
| Minimum besteleenheid | 4 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 4 verpakkingen |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Materiaal-kwaliteit | Kunststof |
| Lengte | 51 mm |
| Breedte | 51 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Bevat | Circa 600 mm ketting en is voorzien van een sleutelring ter bevestiging van sleutels |