QlinQ lagerbus venelite nylon set 2 stuks 1033014
Artikelnummer: S40850516
- Lagerbus
- QlinQ
- Type 1033014
- 1033014
- 8711562555588
Vanaf 4
€ 14,34 per 4 sets
0,90 € off
-20%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Lagerbus
-
Merk QlinQ
-
Type 1033014
-
1033014
-
8711562555588
-
Materiaal-kwaliteit: kunststof
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 1033014 |
| EAN artikel | 8711562555588 |
| Intrastat CBS code | 83021000 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | ASF Fischer |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | QlinQ |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Scharnieronderdelen - Lagers kunststof |
| Productgroep | Scharnieronderdelen |
| Productsoort | Lagerbus |
| Type | 1033014 |
| Minimum besteleenheid | 8 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 4 sets |
| Inhoud set | 2 stuks |
| Lengte | 18,5 mm |
| Binnen diameter | 6 mm |
| Diameter ring | 13 mm |