QlinQ hangslot 60 mm messing 1035507
Artikelnummer: S40850434
- Hangslot
- QlinQ
- Type 1035507
- 1035507
- 8711562559418
Vanaf 1
€ 10,75 per stuk
2,69 € off
-20%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Hangslot
-
Merk QlinQ
-
Type 1035507
-
1035507
-
8711562559418
-
QlinQ massief messing hangslot met verchroomde geharde beugel
-
Dit hangslot is geschikt voor het beveiligen van bijvoorbeeld bagage en lockers
-
Met twee messing vernikkelde sleutels
-
In verschillende kastbreedtes verkrijgbaar
-
Cijferslot: Nee
-
Materiaal slotkast: messing
-
Materiaal beugel: staal
-
Beugel type: standaard beugel
-
Vergrendeling beugel: enkelzijdig
-
Aantal sleutels: 3
-
Sluiting: beperkt verschillend sluitend
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 1035507 |
| EAN artikel | 8711562559418 |
| Intrastat CBS code | 83011000 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | ASF Fischer |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | QlinQ |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Hangsloten - Hangsloten cilinder - Hangslot cilinder messing |
| Productgroep | Hangsloten cilinder |
| Productsoort | Hangslot |
| Type | 1035507 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Minimum besteleenheid 2 | 1 verpakking |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Breedte slotkast | 60 mm |
| Hoogte slotkast | 38 mm |
| Dikte slotkast | 14 mm |
| Hoogte beugel | 34 mm |
| Breedte beugel | 34 mm |
| Diameter beugel | 7,5 mm |
| Cilinder | 5 pins |
| Aantal sleutelmogelijkheden | 1024 |
| Verpakking | 1 stuk |