QlinQ uitvulplaatjes kunststof 2 mm set 35 stuks 1032476
Artikelnummer: S40850409
- Uitvulplaat
- QlinQ
- Type 1032476
- 1032476
- 8711562561541
Vanaf 3
€ 24,62 per 3 sets
2,05 € off
-20%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Uitvulplaat
-
Merk QlinQ
-
Type 1032476
-
1032476
-
8711562561541
-
Materiaal-kwaliteit: kunststof
-
Met stelpootjes: Nee
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 1032476 |
| EAN artikel | 8711562561541 |
| Intrastat CBS code | 39259010 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | ASF Fischer |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | QlinQ |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Ankerwerk - Bouwverankering - Stelplaten - Uitvulplaatje kunststof |
| Productgroep | Stelplaten |
| Productsoort | Uitvulplaat |
| Type | 1032476 |
| Minimum besteleenheid | 105 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 3 sets |
| Inhoud set | 35 stuks |
| Lengte | 50 mm |
| Breedte | 50 mm |
| Dikte | 2 mm |
| Kleur | Oranje |