QlinQ persklem 3 mm aluminium set 10 stuks 1095888
Artikelnummer: S40850284
- Staaldraad persklem
- QlinQ
- Type 1095888
- 1095888
- 8712817253860
Vanaf 5
€ 9,84 per 5 sets
0,49 € off
-20%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Staaldraad persklem
-
Merk QlinQ
-
Type 1095888
-
1095888
-
8712817253860
-
Materiaal-kwaliteit: aluminium
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 1095888 |
| EAN artikel | 8712817253860 |
| Intrastat CBS code | 76061191 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | ASF Fischer |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | QlinQ |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kabels - Kabelklemmen - Staaldraad persklem aluminium |
| Productgroep | Kabelklemmen |
| Productsoort | Staaldraad persklem |
| Type | 1095888 |
| Minimum besteleenheid | 50 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 5 sets |
| Inhoud set | 10 stuks |
| Lengte | 11 mm |
| Staalkabel met touwkern | 2,7 - 3,1 mm |
| Staaldraad met stalenkern | 2,2-2,6 mm |