ASF sluitring DIN 125A M10 thermisch verzinkt 26010003
Artikelnummer: S40814940
- Sluitring
- ASF
- Type 26010003
- 26010003
- 8712061021888
Vanaf 500
€ 103,80 per 500 stuks
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie ASF Fischer
Beschrijving
-
Sluitring
-
Merk ASF
-
Type 26010003
-
26010003
-
8712061021888
-
Oppervlaktebescherming: thermisch verzinkt
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 26010003 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 26010003 |
| EAN artikel | 8712061021888 |
| Intrastat CBS code | 73182200 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | ASF Fischer |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | ASF |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Ringen - Sluitringen - Sluitring DIN 125A thermisch verzinkt |
| Productgroep | Sluitringen |
| Productsoort | Sluitring |
| Type | 26010003 |
| Minimum besteleenheid | 500 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 1 verpakking |
| Inhoud verpakking | 500 stuks |
| M | 10 mm |
| Buiten diameter | 20 mm |
| Binnen diameter | 10,5 mm |
| Dikte | 2 mm |
| Materiaal-kwaliteit | Staal HV 140 |
| Din-normering | DIN 125A |