Multizaag MZBlades MZHSS-T118A decoupeerzaagblad bi-metaal Universeel gegolfd-gefreesd tandafstand 1,1-1,5 mm lengte 92 mm dikte 1,5 mm UNI MZHSS-T118A
Artikelnummer: S40680322
- Decoupeerzaagblad hout en (zachte) metalen
- Multizaag
- Type MZHSS-T118A
- MZHSS-T118A
- 6019919165131
Vanaf 1
€ 2,72 per stuk
0,30 € off
-10%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Decoupeerzaagblad hout en (zachte) metalen
-
Merk Multizaag
-
Type MZHSS-T118A
-
MZHSS-T118A
-
6019919165131
-
HSS, gegolfd, gefreesd
-
Geschikt voor dun staal (1-3 mm)
-
Type aansluiting: Universeel
-
Toepassing: hout, spijkers, zachte metalen
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | MZHSS-T118A |
| Alternatief artikelnummer leverancier | MZHSST118A |
| EAN artikel | 6019919165131 |
| Intrastat CBS code | 82081000 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Multizaag |
| EAN leverancier | 8719333020648 |
| Merk | Multizaag |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Zaagbladen - Decoupeerzaagbladen - Decoupeerzaagblad universele schacht |
| Productgroep | Decoupeerzaagbladen |
| Productsoort | Decoupeerzaagblad hout en (zachte) metalen |
| Type | MZHSS-T118A |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Lengte | 92 mm |
| Dikte | 1,5 mm |
| Tandafstand | 1,1-1,5 mm |
| Verpakt per | 5 stuks |
| Hoogte (zaagblad) | 8 mm |
| Aantal (tanden tpi) | 17 stuks |
| Materiaal | Metaal |