Brakel CW02 werkplaatskast 2 legborden, 2 laden en geperforeerde achterwand 1020x600x2000 mm RAL 7035-5009
Artikelnummer: S40630001
- Werkplaatskast
- Brakel
- Type CW02
- CW02
- 8719632033127
Neem contact met ons op voor de actuele prijs.
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 39,00 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Werkplaatskast
-
Merk Brakel Producties
-
Type CW02
-
CW02
-
8719632033127
-
De kasten uit de CW-serie zijn zeer solide en geschikt voor langdurig en intensief professioneel gebruik
-
Prijzen en opties gereedschapsladenkasten op aanvraag
-
Draagvermogen: 800 kg
-
Draagvermogen (laden): 90 kg
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | CW02 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | CW02 |
| EAN artikel | 8719632033127 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Brakel Producties |
| EAN leverancier | 8715883901987 |
| Merk | Brakel |
| Productclassificatie | Facilitair - Logistiek - Werkplaatsinrichting - Kasten - Opbergkast metaal |
| Productgroep | Werkplaatskasten |
| Productsoort | Werkplaatskast |
| Type | CW02 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Uitvoering | Werkplaats kast CW02 |
| Lengte | 1020 mm |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 2000 mm |
| Cilindersloten | 1 stuk |