Dulimex DX BLP 1212 blinde plankdrager diameter 12x120 mm keilbout staal verzinkt 0520.510.1212
Artikelnummer: S30204985
- IBFM onzichtbare plankdrager
- IBFM
- Type BLP 1212
- 0520.510.1212
- 8714140234240
Vanaf 10
€ 25,95 per 10 stuks
0,86 € off
-25%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
IBFM onzichtbare plankdrager
-
Merk IBFM
-
Type BLP 1212
-
0520.510.1212
-
8714140234240
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Aandachtspunt: de maximale belastbaarheid is sterk afhankelijk van de sterkte van de muur
-
Accessoires: inclusief bevestigingsmateriaal
-
Dulimex DX BLP 1212 blinde plankdrager diameter 12x120 mm keilbout staal verzinkt 0520.510.1212 kopen?
-
IBFM Plankdrager onzichtbaar en meer Dragers en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van IBFM voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0520.510.1212 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5205101212 |
| EAN artikel | 8714140234240 |
| EAN verpakking | 8032817036363 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83025000 |
| Artikel ID | N11298099 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | IBFM |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Dragers - Drager - Plankdrager onzichtbaar |
| Productgroep | IBFM onzichtbare plankdragers |
| Productsoort | IBFM onzichtbare plankdrager |
| Type | BLP 1212 |
| Alternatief type | BLP1212 |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Draagkracht per 2 | 25 kg |
| Draagvlak | 120 mm |
| Inboormaat diameter plank | 12 mm |
| Boormaat diameter muur | 14 mm |
| Lengte | 120 mm |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Aandachtspunt | De maximale belastbaarheid is sterk afhankelijk van de sterkte van de muur |
| Accessoires | Inclusief bevestigingsmateriaal |