Dulimex DX 5686-20ER viktorketting rol 54 m DIN 5686 1.8 mm staal verzinkt 8000.568.618R
Artikelnummer: S30203866
- Viktorketting op rol DIN 5686 verzinkt
- Dulimex DX
- Type 5686-20ER
- 8000.568.618R
- 8716336485856
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Viktorketting op rol DIN 5686 verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 5686-20ER
-
8000.568.618R
-
8716336485856
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
normering: gelijkend DIN 5686
-
Bijzonderheden: alternatieve lengtes op rol verkrijgbaar in het DX KST Concept (5800-nummers)
-
Dulimex DX 5686-20ER viktorketting rol 54 m DIN 5686 1.8 mm staal verzinkt 8000.568.618R kopen?
-
Dulimex DX Victorketting op rol DIN 5686 verzinkt en meer Kettingen op rol en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.568.618R |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8000568618R |
| EAN artikel | 8716336485856 |
| EAN verpakking | 8716336193355 |
| EAN ompak | 8716336555870 |
| Intrastat CBS code | 73151200 |
| Artikel ID | N10035147 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kettingen - Kettingen op rol - Victorketting op rol DIN 5686 verzinkt |
| Productgroep | Viktorkettingen op rol DIN 5686 verzinkt |
| Productsoort | Viktorketting op rol DIN 5686 verzinkt |
| Type | 5686-20ER |
| Alternatief type | 568620ER |
| Minimum besteleenheid | 1 rol |
| Lengte per haspel | 54 m |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Advies | Niet geschikt voor hijsdoeleinden |
| Normering | Gelijkend DIN 5686 |
| d | 1,8 mm |
| t | 26 mm |
| b | 8 mm |
| Breuklast ter indicatie | 30 kg |
| Bijzonderheden | Alternatieve lengtes op rol verkrijgbaar in het DX KST Concept (5800-nummers) |
| Haspel diameter | - mm |
| Haspelbreedte | - mm |