Dulimex DX GKB.0905-O scheepsketting 5 mm type 766 staal verzinkt rol 30 m 5800.GKB.0905-O
Artikelnummer: S30203387
- Scheepsketting op rol type 766 verzinkt
- Dulimex DX
- Type GKB.0905-O
- 5800.GKB.0905-O
- 8715076045207
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Scheepsketting op rol type 766 verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type GKB.0905-O
-
5800.GKB.0905-O
-
8715076045207
-
DX scheepsketting Type 766 verzinkt is door zijn kortschalmige, gelaste schakel een soepele ketting
-
Daardoor is deze ook als afzetketting of anti-diefstalketting in te zetten
-
In combinatie met het DX ketting toebehoren, zoals karabijnhaken en D- en H-sluitingen, zijn vele toepassingen in te vullen in bijvoorbeeld:
-
Bouw enamp Industrie
-
Scheepsvaart enamp Watersport
-
Stallen- en kassenbouw
-
Technische info
-
DX scheepsketting Type 766 verzinkt bestaat uit gelaste kortschalmige kettingschakels
-
Hierdoor is de scheepsketting soepeler dan de voetketting en daardoor beter handelbaar in verschillende toepassingen
-
De ketting is gemaakt van staal en daarna verzonken
-
Toepassingsadvies
-
Deze scheepsketting is niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
Tijdens de productie wordt de ketting
-
getest met een proeflast
-
zoals weergegeven in de DIN 766
-
De opgegeven
-
WLL geldt voor statische belasting
-
en mag nooit worden overschreden!
-
Voor meer informatie over normeringen en WLL zie de aanvullende informatie bij het artikel
-
Alternatieven
-
Alternatieven voor de verzinkte scheepsketting is bijvoorbeeld thermisch verzinkte of RVS ketting voor de buitentoepassing en blank gepolijste ketting als onderdeel van een eindproduct
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden en nestwielen
-
normering: gelijkend DIN 766
-
Maatvoering: niet gekalibreerd
-
Bijzonderheden: alternatieve lengtes op rol verkrijgbaar in het DX KST Concept (5800-nummers)
-
Dulimex DX GKB.0905-O scheepsketting 5 mm type 766 staal verzinkt rol 30 m 5800.GKB.0905-O kopen?
-
Dulimex DX Scheepsketting kortschalmig op rol DIN 766 verzinkt en meer Kettingen op rol en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 5800.GKB.0905-O |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5800GKB0905O |
| EAN artikel | 8715076045207 |
| EAN verpakking | 8714140192670 |
| EAN ompak | 8714140192687 |
| Intrastat CBS code | 73158200 |
| Artikel ID | N10409371 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kettingen - Kettingen op rol - Scheepsketting kortschalmig op rol DIN 766 verzinkt |
| Productgroep | Scheepskettingen op rol type 766 verzinkt |
| Productsoort | Scheepsketting op rol type 766 verzinkt |
| Type | GKB.0905-O |
| Alternatief type | GKB0905O |
| Minimum besteleenheid | 1 rol |
| Lengte per haspel | 30 m |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Advies | Niet geschikt voor hijsdoeleinden en nestwielen |
| Normering | Gelijkend DIN 766 |
| Maatvoering | Niet gekalibreerd |
| d | 5 mm |
| t | 18,5 mm |
| b | 17 mm |
| WLL | 320 kg |
| Bijzonderheden | Alternatieve lengtes op rol verkrijgbaar in het DX KST Concept (5800-nummers) |
| Haspel diameter | 250 mm |
| Haspelbreedte | 197 mm |