Dulimex DX DRB.4204-ZB beugelstrip 4 mm RVS 316 1 stuk op kaart 8400.DRB.4204-ZB
Artikelnummer: S30203287
- Beugelstrip RVS AISI 316
- Dulimex DX
- Type DRB.4204-ZB
- 8400.DRB.4204-ZB
- 8714140198481
Vanaf 5
€ 9,28 per 5 stuks
0,46 € off
-20%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Beugelstrip RVS AISI 316
-
Merk Dulimex DX
-
Type DRB.4204-ZB
-
8400.DRB.4204-ZB
-
8714140198481
-
Materiaal: RVS AISI 316
-
Finish: gepolijst
-
Dulimex DX DRB.4204-ZB beugelstrip 4 mm RVS 316 1 stuk op kaart 8400.DRB.4204-ZB kopen?
-
Dulimex DX Beugelstrip RVS A4 en meer Beugels en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8400.DRB.4204-ZB |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8400DRB4204ZB |
| EAN artikel | 8714140198481 |
| EAN verpakking | 8714140198467 |
| EAN ompak | 8714140198474 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10678318 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - IJzerwaren - Beugels - Beugelstrip RVS A4 |
| Productgroep | Beugelstrips RVS AISI 316 |
| Productsoort | Beugelstrip RVS AISI 316 |
| Type | DRB.4204-ZB |
| Alternatief type | DRB4204ZB |
| Minimum besteleenheid | 5 stuks |
| Materiaal | RVS AISI 316 |
| Finish | Gepolijst |
| D | 4 mm |
| L | 42 mm |
| H | 10 mm |
| W | 17 mm |
| Verpakking | 1 stuk op DX kaart met Eurolock |