Dulimex DX pak017WIT-H20 jaloeziekoord gevlochten PA 1,7 mm wit handhaspel 20 m - S30203228 - afbeelding 1
Dulimex DX pak017WIT-H20 jaloeziekoord gevlochten PA 1,7 mm wit handhaspel 20 m - S30203228 - afbeelding 2

Dulimex DX pak017WIT-H20 jaloeziekoord gevlochten PA 1,7 mm wit handhaspel 20 m 8600.pak.017.WIT-H20

Artikelnummer: S30203228

  • Jalouziekoord PA
  • Dulimex DX
  • Type PAK017WIT-H20
  • 8600.PAK.017.WIT-H20
  • 8715076045818

van 1 € 16,70 per 4 stuks 0,46 € off -10% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Jalouziekoord PA

  • Merk Dulimex DX

  • Type PAK017WIT-H20

  • 8600.PAK.017.WIT-H20

  • 8715076045818

  • Materiaal: polyamide (PA)

  • Bijzonderheden: ook te gebruiken voor het DX KST Concept

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 8600.PAK.017.WIT-H20
Alternatief artikelnummer leverancier 8600PAK017WITH20
EAN artikel 8715076045818
EAN minimale bestelhoeveelheid 8714140196098
EAN ompak 8714140196104
Intrastat CBS code 56075011
Artikel ID N10626654
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Touw - Jaloeziekoord
Productgroep Jalouziekoord polyamide PA op handhaspel
Productsoort Jalouziekoord PA
Type PAK017WIT-H20
Minimale bestelhoeveelheid 4 stuks
Kleur Wit
Materiaaldikte diameter 1,7 mm
Lengte per haspel 20 m
Constructie 16-kops gevlochten

Leverancier

Dulimex - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1