Dulimex DX 582-20E C15E ringmoer DIN 582 M20 materiaal C15E staal verzinkt 8582.200.C15E
Artikelnummer: S30203088
- Ringmoer DIN 582 C15E verzinkt
- Dulimex DX
- Type 582-20E C15E
- 8582.200.C15E
- 8716336569631
Vanaf 5
€ 16,54 per 5 stuks
1,10 € off
-25%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Ringmoer DIN 582 C15E verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 582-20E C15E
-
8582.200.C15E
-
8716336569631
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Normering: DIN 582 C15E
-
Dulimex DX 582-20E C15E ringmoer DIN 582 M20 materiaal C15E staal verzinkt 8582.200.C15E kopen?
-
Dulimex DX Oogmoer DIN 582 staal C15 verzinkt en meer Oogmoer en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8582.200.C15E |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8582200C15E |
| EAN artikel | 8716336569631 |
| EAN verpakking | 8716336569648 |
| EAN ompak | 8716336569624 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10565391 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Moeren - Oogmoer - Oogmoer DIN 582 staal C15 verzinkt |
| Productgroep | Ringmoeren DIN 582 C15E verzinkt |
| Productsoort | Ringmoer DIN 582 C15E verzinkt |
| Type | 582-20E C15E |
| Alternatief type | 58220EC15E |
| Minimum besteleenheid | 5 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Normering | DIN 582 C15E |
| a | M20 |
| k | 16 mm |
| c | 72 mm |
| d | 40 mm |
| h | 71 mm |
| WLL | 1200 kg |