Dulimex DX 763-05B voetketting bundel 30 m lange schakel type 763 5 mm blank 9.815763005
Artikelnummer: S30201452
- Voetketting op bundel type 763 blank
- Dulimex DX
- Type 763-05B
- 9.815763005
- 8713138846656
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Voetketting op bundel type 763 blank
-
Merk Dulimex DX
-
Type 763-05B
-
9.815763005
-
8713138846656
-
DX voetketting Type 763 (DIN 5685C) blank gepolijst wordt in combinatie met het DX ketting toebehoren, zoals karabijnhaken en D- en H-sluitingen, veel toegepast in bijvoorbeeld:
-
Bouwenamp Industrie
-
Scheepsvaart en Watersport
-
Stallen- en kassenbouw
-
Technische info
-
Een blank gepolijste ketting wordt vaak pas van een finish voorzien als het product deel uitmaakt van een compleet product
-
Decoratief is soms een roestige ketting gewenst
-
Blank gepolijste ketting roest relatief snel in een buitenomgeving
-
DX voetketting Type 763 (DIN 5685C) blank gepolijst bestaat uit gelaste langschalmige C-schakels
-
Toepassingsadvies
-
Deze voetketting is niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
Tijdens de productie wordt de ketting
-
getest met een proeflast
-
zoals weergegeven in de DIN 763
-
De opgegeven
-
WLL geldt voor statische belasting
-
en mag nooit worden overschreden!
-
Voor meer informatie over normeringen en WLL zie de aanvullende informatie bij het artikel
-
Materiaal: staal
-
Finish: blank gepolijst
-
Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
normering: gelijkend DIN 763
-
Dulimex DX 763-05B voetketting bundel 30 m lange schakel type 763 5 mm blank 9.815763005 kopen?
-
Dulimex DX Voetketting langschalmig DIN 763 blank en meer Voetkettingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.815763005 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9815763005 |
| EAN artikel | 8713138846656 |
| EAN verpakking | 8713138806650 |
| EAN ompak | 8713138866654 |
| Intrastat CBS code | 73158200 |
| Artikel ID | N10036188 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kettingen - Voetkettingen - Voetketting langschalmig DIN 763 blank |
| Productgroep | Voetkettingen op bundel type 763 blank |
| Productsoort | Voetketting op bundel type 763 blank |
| Type | 763-05B |
| Alternatief type | 76305B |
| Minimum besteleenheid | 30 meter |
| Lengte per bundel | 30 m |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Blank gepolijst |
| Advies | Niet geschikt voor hijsdoeleinden |
| Normering | Gelijkend DIN 763 |
| d | 5 mm |
| t | 35 mm |
| b | 20 mm |
| WLL | 160 kg |