Dulimex DX 5686-30I viktorketting bundel 30 m DIN 5686 2.8 mm RVS AISI 316 9.865568628
Artikelnummer: S30201433
- Viktorketting op bundel DIN 5686 RVS AISI 316
- Dulimex DX
- Type 5686-30I
- 9.865568628
- 8713138855504
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Viktorketting op bundel DIN 5686 RVS AISI 316
-
Merk Dulimex DX
-
Type 5686-30I
-
9.865568628
-
8713138855504
-
DX Viktorketting DIN 5686 RVS AISI 316 heeft een hoge corrosieweerstand, is onderhoudsvriendelijk en niet-magnetisch
-
De ketting is dan ook uitermate geschikt voor de buitentoepassing en in ruimtes met een hoge luchtvochtigheid
-
In combinatie met het DX RVS ketting toebehoren, zoals karabijnhaken, spanschroeven en S-haken, zijn vele toepassingen in te vullen, zoals:
-
Ophangen van apparaten in de tuin- en kassenbouw (sproeiapparatuur)
-
In de verlichtingsindustrie en reclamewereld (TL-armaturen, signaalborden)
-
Bloempotten ophangen in de tuin
-
Technische info
-
DX Viktorketting DIN 5686 RVS AISI bestaat uit aan elkaar geknoopte kettingschakels en wordt daarom ook wel knopenketting genoemd
-
De ketting is gemaakt van RVS (roestvaststaal) volgens de Amerikaanse norm AISI 316
-
Toepassingsadvies
-
Deze viktorketting is niet geschikt voor hijsdoeleinden en de maximale belasting is ter indicatie
-
Alternatief
-
Een alternatief dat ook erg geschikt is voor de buitentoepassing is thermische verzinkte viktorketting
-
Net als RVS is een thermisch verzinkte ketting ook zeer goed beschermd tegen roestvorming
-
Materiaal: RVS AISI 316
-
Finish: gepolijst
-
Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
normering: DIN 5686
-
Dulimex DX 5686-30I viktorketting bundel 30 m DIN 5686 2.8 mm RVS AISI 316 9.865568628 kopen?
-
Dulimex DX Victorketting DIN 5686 RVS A4 en meer Victorkettingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.865568628 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9865568628 |
| EAN artikel | 8713138855504 |
| EAN verpakking | 8713138815508 |
| EAN ompak | 8713138875502 |
| Intrastat CBS code | 73151200 |
| Artikel ID | N10263458 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kettingen - Victorkettingen - Victorketting DIN 5686 RVS A4 |
| Productgroep | Viktorkettingen op bundel DIN 5686 RVS AISI 316 |
| Productsoort | Viktorketting op bundel DIN 5686 RVS AISI 316 |
| Type | 5686-30I |
| Alternatief type | 568630I |
| Minimum besteleenheid | 30 meter |
| Materiaal | RVS AISI 316 |
| Finish | Gepolijst |
| Advies | Niet geschikt voor hijsdoeleinden |
| Normering | DIN 5686 |
| Lengte per bundel | 30 m |
| d | 2,8 mm |
| t | 39 mm |
| b | 12,5 mm |
| Breuklast ter indicatie | 90 kg |