Dulimex DX 760-020I Genovese ketting bundel 1,9 mm 14x8 mm RVS AISI 316 9.860766002
Artikelnummer: S30201218
- Genovese ketting op bundel RVS AISI 316
- Dulimex DX
- Type 760-020I
- 9.860766002
- 8713138854705
Vanaf 50
€ 200,55 per 50 meter
1,72 € off
-30%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Genovese ketting op bundel RVS AISI 316
-
Merk Dulimex DX
-
Type 760-020I
-
9.860766002
-
8713138854705
-
Materiaal: RVS AISI 316
-
Finish: gepolijst
-
Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
Dulimex DX 760-020I Genovese ketting bundel 1,9 mm 14x8 mm RVS AISI 316 9.860766002 kopen?
-
Dulimex DX Genovese ketting RVS A4 en meer Genovese kettingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.860766002 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9860766002 |
| EAN artikel | 8713138854705 |
| EAN verpakking | 8713138814709 |
| EAN ompak | 8713138874703 |
| Intrastat CBS code | 73158200 |
| Artikel ID | N10033758 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kettingen - Genovese kettingen - Genovese ketting RVS A4 |
| Productgroep | Genovese kettingen op bundel RVS AISI 316 |
| Productsoort | Genovese ketting op bundel RVS AISI 316 |
| Type | 760-020I |
| Alternatief type | 760020I |
| Minimum besteleenheid | 50 meter |
| Lengte ketting | 50 m |
| Materiaal | RVS AISI 316 |
| Finish | Gepolijst |
| Advies | Niet geschikt voor hijsdoeleinden |
| d | 1,9 mm |
| t | 13 mm |
| b | 9 mm |