Dulimex DX 1478-06AE spanschroef met aanlaseinden DIN 1478 6 mm staal blank 9.576147806
Artikelnummer: S30201055
- Spanschroef met aanlaseinden DIN 1478 blank
- Dulimex DX
- Type 1478-06AE
- 9.576147806
- 8713138547102
Vanaf 10
€ 18,45 per 10 stuks
0,62 € off
-25%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Spanschroef met aanlaseinden DIN 1478 blank
-
Merk Dulimex DX
-
Type 1478-06AE
-
9.576147806
-
8713138547102
-
Materiaal: staal
-
Finish: blank
-
Normering: DIN 1478
-
Dulimex DX 1478-06AE spanschroef met aanlaseinden DIN 1478 6 mm staal blank 9.576147806 kopen?
-
Dulimex DX Spanschroef met aanlaseind DIN 1478 blank en meer Spanschroeven en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.576147806 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9576147806 |
| EAN artikel | 8713138547102 |
| EAN verpakking | 8714140214457 |
| EAN ompak | 8714140214464 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10033554 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kabels - Spanschroeven - Spanschroef met aanlaseind DIN 1478 blank |
| Productgroep | Spanschroeven met aanlaseinden DIN 1478 blank |
| Productsoort | Spanschroef met aanlaseinden DIN 1478 blank |
| Type | 1478-06AE |
| Alternatief type | 147806AE |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Draad | M6 |
| H | 110 mm |
| Spanbereik | 90 mm |
| L | 240 mm |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Blank |
| Normering | DIN 1478 |
| WLL | 225 kg |