Dulimex DX 1142-08E staaldraadklem gelijkend EN 13411-5 type A 8 mm staal verzinkt voorheen DIN 1142 9.400114208
Artikelnummer: S30200978
- Staaldraadklem EN 13411-5 type A DIN 1142 verzinkt
- Dulimex DX
- Type 1142-08E
- 9.400114208
- 8713138444302
Vanaf 50
€ 27,23 per 50 stuks
0,18 € off
-25%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Staaldraadklem EN 13411-5 type A DIN 1142 verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 1142-08E
-
9.400114208
-
8713138444302
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Normering: EN 13411-5 Type A (voorheen DIN 1142)
-
Dulimex DX 1142-08E staaldraadklem gelijkend EN 13411-5 type A 8 mm staal verzinkt voorheen DIN 1142 9.400114208 kopen?
-
Dulimex DX Staaldraadklem DIN 1142 verzinkt en meer Kabelklemmen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.400114208 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9400114208 |
| EAN artikel | 8713138444302 |
| EAN verpakking | 8713138404306 |
| EAN ompak | 8713138464300 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10036311 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kabels - Kabelklemmen - Staaldraadklem DIN 1142 verzinkt |
| Productgroep | Staaldraadklemmen EN 13411-5 type A DIN 1142 verzinkt |
| Productsoort | Staaldraadklem EN 13411-5 type A DIN 1142 verzinkt |
| Type | 1142-08E |
| Alternatief type | 114208E |
| Minimum besteleenheid | 50 stuks |
| Geschikt voor staalkabel diameter | 8 mm |
| C | 39 mm |
| B | 20 mm |
| H | 41 mm |
| H1 | 20 mm |
| A | 18 mm |
| E | 18 mm |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Normering | EN 13411-5 Type A (voorheen DIN 1142) |
| D | M8 |