Dulimex DX 357-08I wervel gaffel-gaffel 8 mm RVS AISI 316 8000.052.9I08
Artikelnummer: S30200788
- Wervel gaffel-gaffel RVS AISI 316
- Dulimex DX
- Type 357-08I
- 8000.052.9I08
- 8716336439156
Vanaf 5
€ 9,58 per stuk
3,63 € off
-27,5%
+ 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 13,54 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Wervel gaffel-gaffel RVS AISI 316
-
Merk Dulimex DX
-
Type 357-08I
-
8000.052.9I08
-
8716336439156
-
Materiaal: RVS AISI 316
-
Finish: gepolijst
-
Dulimex DX 357-08I wervel gaffel-gaffel 8 mm RVS AISI 316 8000.052.9I08 kopen?
-
Dulimex DX Wervel met gaffel en gaffel RVS en meer Wervels en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.052.9I08 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 80000529I08 |
| EAN artikel | 8716336439156 |
| EAN verpakking | 8716336091958 |
| EAN ompak | 8716336552657 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10035624 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - IJzerwaren - Wervels - Wervel met gaffel en gaffel RVS |
| Productgroep | Wervels gaffel-gaffel RVS AISI 316 |
| Productsoort | Wervel gaffel-gaffel RVS AISI 316 |
| Type | 357-08I |
| Alternatief type | 35708I |
| Minimum besteleenheid | 5 stuks |
| Materiaal | RVS AISI 316 |
| Finish | Gepolijst |
| d | 8 mm |
| L | 94 mm |
| a | 16 mm |
| b | 16 mm |