Dulimex DX 597-5555E muurplaat 55x55 mm staal verzinkt 8000.560.0555
Artikelnummer: S30200781
- Muurplaat verzinkt
- Dulimex DX
- Type 597-5555E
- 8000.560.0555
- 8716336564506
Vanaf 25
€ 1,09 per stuk
0,36 € off
-25%
+ 21,00% BTW
Vanaf 200
€ 1,02 per stuk
0,44 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 1,45 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Muurplaat verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 597-5555E
-
8000.560.0555
-
8716336564506
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Dulimex DX 597-5555E muurplaat 55x55 mm staal verzinkt 8000.560.0555 kopen?
-
Dulimex DX Slotoog elektrolytisch verzinkt en meer Slotogen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.560.0555 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 80005600555 |
| EAN artikel | 8716336564506 |
| EAN verpakking | 8716336564513 |
| EAN ompak | 8716336564490 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10036133 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - IJzerwaren - Slotogen - Slotoog elektrolytisch verzinkt |
| Productgroep | Muurplaten verzinkt |
| Productsoort | Muurplaat verzinkt |
| Type | 597-5555E |
| Alternatief type | 5975555E |
| Minimum besteleenheid | 25 stuks |
| B | 55 mm |
| L | 55 mm |
| Materiaal | Staal |
| d | 8 mm |
| Finish | Verzinkt |