Dulimex DX 780-160OR touw geslagen PP 16 mm oranje - S30200388 - afbeelding 1
Dulimex DX 780-160OR touw geslagen PP 16 mm oranje - S30200388 - afbeelding 2

Dulimex DX 780-160OR touw geslagen PP 16 mm oranje 9.846780160

Artikelnummer: S30200388

  • Touw
  • Dulimex DX
  • Type 780-160OR
  • 9.846780160
  • 8713138902000

van 1 € 31,20 per 30 meter 0,26 € off -20% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Touw

  • Merk Dulimex DX

  • Type 780-160OR

  • 9.846780160

  • 8713138902000

  • Materiaal: polypropyleen (PP)

  • Veiligheidsfactor: 8

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 9.846780160
Alternatief artikelnummer leverancier 9846780160
EAN artikel 8713138902000
EAN minimale bestelhoeveelheid 8713138862007
EAN ompak 8713138922008
Intrastat CBS code 56074919
Artikel ID N10263414
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Touw - Touw polypropyleen
Productgroep Touw geslagen polypropyleen PP op haspel
Productsoort Touw
Type 780-160OR
Minimale bestelhoeveelheid 30 meter
Kleur Oranje
Materiaaldikte diameter 16 mm
Lengte per haspel 30 m
Constructie 3-strengs geslagen
MBL 435 kg

Leverancier

Dulimex - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1