Dulimex DX 775-040W touw gevlochten PA 4 mm wit - S30200343 - afbeelding 1
Dulimex DX 775-040W touw gevlochten PA 4 mm wit - S30200343 - afbeelding 2

Dulimex DX 775-040W touw gevlochten PA 4 mm wit 9.841775040

Artikelnummer: S30200343

  • Touw
  • Dulimex DX
  • Type 775-040W
  • 9.841775040
  • 8713138901102

van 1 € 37,40 per 200 meter 0,03 € off -15% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Touw

  • Merk Dulimex DX

  • Type 775-040W

  • 9.841775040

  • 8713138901102

  • Materiaal: nylon (polyamide, PA)

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 9.841775040
Alternatief artikelnummer leverancier 9841775040
EAN artikel 8713138901102
EAN minimale bestelhoeveelheid 8713138861109
EAN ompak 8713138921100
Intrastat CBS code 56075011
Artikel ID N10263401
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Touw - Koord nylon
Productgroep Touw gevlochten polyamide PA op haspel
Productsoort Touw
Type 775-040W
Minimale bestelhoeveelheid 200 meter
WLL 35 kg
Kleur Wit
Materiaaldikte diameter 4 mm
Lengte per haspel 200 m
Constructie 8-kops gevlochten

Leverancier

Dulimex - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1