Dulimex DX 562-1700BP Black Pin harpsluiting borstbout WLL 17000 kg beugel 38 mm pin 41 mm thermisch verzinkt - S30200277 - afbeelding 1
Dulimex DX 562-1700BP Black Pin harpsluiting borstbout WLL 17000 kg beugel 38 mm pin 41 mm thermisch verzinkt - S30200277 - afbeelding 2
Dulimex DX 562-1700BP Black Pin harpsluiting borstbout WLL 17000 kg beugel 38 mm pin 41 mm thermisch verzinkt - S30200277 - afbeelding 3

Dulimex DX 562-1700BP Black Pin harpsluiting borstbout WLL 17000 kg beugel 38 mm pin 41 mm thermisch verzinkt 9.345621700

Artikelnummer: S30200277

  • Black Pin harpsluiting met borstbout
  • Dulimex DX
  • Type 562-1700BP
  • 9.345621700
  • 8713138348655

van 1 € 55,00 per stuk 13,75 € off -20% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Black Pin harpsluiting met borstbout

  • Merk Dulimex DX

  • Type 562-1700BP

  • 9.345621700

  • 8713138348655

  • Materiaal: staal

  • Finish: thermisch verzinkt

  • Normering: EN 13889 en U.S. Fed Spec RR-C-271 type IVA, Class 2, Grade A

  • Veiligheidsfactor: MBL = 6 x WLL

  • Temperatuurbereik: -20 graden C tot + 200 graden C

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 9.345621700
Alternatief artikelnummer leverancier 9345621700
EAN artikel 8713138348655
EAN minimale bestelhoeveelheid 8713138308659
EAN ompak 8714140215157
Intrastat CBS code 73269098
Artikel ID N10034278
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Sluitingen - Harpsluitingen - Harpsluiting borstbout thermisch verzinkt zwarte pin
Productgroep Black Pin harpsluitingen met borstbout EN 13889
Productsoort Black Pin harpsluiting met borstbout
Type 562-1700BP
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
WLL 17000 kg
d 41 mm
A 60 mm
C 146 mm
D 38 mm
R 49 mm

Leverancier

Dulimex - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1