Dulimex DX 331-850E buisborgpen 8x50 mm verzinkt - S30200175 - afbeelding 1
Dulimex DX 331-850E buisborgpen 8x50 mm verzinkt - S30200175 - afbeelding 2
Dulimex DX 331-850E buisborgpen 8x50 mm verzinkt - S30200175 - afbeelding 3

Dulimex DX 331-850E buisborgpen 8x50 mm verzinkt 9.H99000243

Artikelnummer: S30200175

  • Buisborgpen
  • Dulimex DX
  • Type 331-850E
  • 9.H99000243
  • 8716336635244

van 1 € 21,80 per 50 stuks 0,11 € off -20% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Buisborgpen

  • Merk Dulimex DX

  • Type 331-850E

  • 9.H99000243

  • 8716336635244

  • Materiaal: staal

  • Finish: verzinkt

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 9.H99000243
Alternatief artikelnummer leverancier 9H99000243
EAN artikel 8716336635244
EAN minimale bestelhoeveelheid 8713138723100
EAN ompak 8716336636616
Intrastat CBS code 73182400
Artikel ID N10035395
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Pennen - Borgpennen - Buisborgpen verzinkt
Productgroep Buisborgpennen verzinkt
Productsoort Buisborgpen
Type 331-850E
Minimale bestelhoeveelheid 50 stuks
L 50 mm
D 8 mm
Maximaal diameter 45 mm

Leverancier

Dulimex - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1