Dulimex DX RM D582 M12ZL ringmoer type 582 M12 staal verzinkt per stuk gelabeld 8300.005.8212
Artikelnummer: S30200156
- Ringmoer gelijkend DIN 582 verzinkt
- Dulimex DX
- Type RM D582 M12ZL
- 8300.005.8212
- 8716336567651
Vanaf 25
€ 1,57 per stuk
0,60 € off
-27,5%
+ 21,00% BTW
Vanaf 100
€ 1,52 per stuk
0,65 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 2,22 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Ringmoer gelijkend DIN 582 verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type RM D582 M12ZL
-
8300.005.8212
-
8716336567651
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Normering: DIN 582 (uitgave maart 1972)
-
Dulimex DX RM D582 M12ZL ringmoer type 582 M12 staal verzinkt per stuk gelabeld 8300.005.8212 kopen?
-
Dulimex DX Oogmoer DIN 582 staal C15 verzinkt en meer Oogmoer en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8300.005.8212 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 83000058212 |
| EAN artikel | 8716336567651 |
| EAN verpakking | 8716336567668 |
| EAN ompak | 8716336567644 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10000734 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Moeren - Oogmoer - Oogmoer DIN 582 staal C15 verzinkt |
| Productgroep | Ringmoeren gelijkend DIN 582 verzinkt |
| Productsoort | Ringmoer gelijkend DIN 582 verzinkt |
| Type | RM D582 M12ZL |
| Alternatief type | RMD582M12ZL |
| Minimum besteleenheid | 25 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Normering | DIN 582 (uitgave maart 1972) |
| a | M12 |
| k | 12 mm |
| c | 54 mm |
| d | 30 mm |
| h | 53 mm |
| WLL | 340 kg |
| Verpakking | EAN per stuk gelabeld |