Dulimex DX 582-08B ringmoer type 582 M8 blank - S30200132 - afbeelding 1
Dulimex DX 582-08B ringmoer type 582 M8 blank - S30200132 - afbeelding 2
Dulimex DX 582-08B ringmoer type 582 M8 blank - S30200132 - afbeelding 3

Dulimex DX 582-08B ringmoer type 582 M8 blank 8000.582.08BL

Artikelnummer: S30200132

  • Ringmoer
  • Dulimex DX
  • Type 582-08B
  • 8000.582.08BL
  • 8716336448158

van 1 € 0,68 per stuk + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Voorraad: 20 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Snel leverbaar
    20 producten op voorraad

Beschrijving

  • Ringmoer

  • Merk Dulimex DX

  • Type 582-08B

  • 8000.582.08BL

  • 8716336448158

  • Materiaal: staal

  • Finish: blank

  • Normering: DIN 582 (uitgave maart 1972)

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 8000.582.08BL
Alternatief artikelnummer leverancier 800058208BL
EAN artikel 8716336448158
EAN minimale bestelhoeveelheid 8716336636289
EAN ompak 8716336556129
Intrastat CBS code 73269098
Artikel ID N10034667
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Moeren - Oogmoeren - Oogmoer DIN 582 staal C15 blank
Productgroep Ringmoeren gelijkend DIN 582 blank
Productsoort Ringmoer
Type 582-08B
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
WLL 140 kg
D 20 mm
A M8
C 36 mm
H 36 mm
K 8 mm

Leverancier

Dulimex - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1