Dulimex DX 580-16E ringschroef type 580 M16 verzinkt - S30200028 - afbeelding 1
Dulimex DX 580-16E ringschroef type 580 M16 verzinkt - S30200028 - afbeelding 2
Dulimex DX 580-16E ringschroef type 580 M16 verzinkt - S30200028 - afbeelding 3

Dulimex DX 580-16E ringschroef type 580 M16 verzinkt 8000.005.8016

Artikelnummer: S30200028

  • Ringschroef
  • Dulimex DX
  • Type 580-16E
  • 8000.005.8016
  • 8716336444556

van 1 € 21,85 per 10 stuks 0,39 € off -15% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Voorraad: 20 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Snel leverbaar
    20 producten op voorraad

Beschrijving

  • Ringschroef

  • Merk Dulimex DX

  • Type 580-16E

  • 8000.005.8016

  • 8716336444556

  • Materiaal: staal

  • Finish: verzinkt

  • Normering: DIN 580 (uitgave maart 1972)

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 8000.005.8016
Alternatief artikelnummer leverancier 80000058016
EAN artikel 8716336444556
EAN minimale bestelhoeveelheid 8716336100650
EAN ompak 8716336549541
Intrastat CBS code 73269098
Artikel ID N10034845
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Bouten - Oogbouten - Oogbout DIN 580 verzinkt
Productgroep Ringschroeven gelijkend DIN 580 verzinkt
Productsoort Ringschroef
Type 580-16E
Minimale bestelhoeveelheid 10 stuks
WLL 700 kg
Verpakking Bulkverpakking
D 35 mm
A M16
C 63 mm
L 27 mm
H 62 mm
K 14 mm

Leverancier

Dulimex - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1