Dulimex DX 580-16B ringschroef type 580 M16 blank - S30200014 - afbeelding 1
Dulimex DX 580-16B ringschroef type 580 M16 blank - S30200014 - afbeelding 2
Dulimex DX 580-16B ringschroef type 580 M16 blank - S30200014 - afbeelding 3

Dulimex DX 580-16B ringschroef type 580 M16 blank 8000.580.16BL

Artikelnummer: S30200014

  • Ringschroef
  • Dulimex DX
  • Type 580-16B
  • 8000.580.16BL
  • 8716336444655

van 1 € 2,55 per stuk + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Ringschroef

  • Merk Dulimex DX

  • Type 580-16B

  • 8000.580.16BL

  • 8716336444655

  • Materiaal: staal

  • Finish: blank

  • Normering: DIN 580 (uitgave maart 1972)

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 8000.580.16BL
Alternatief artikelnummer leverancier 800058016BL
EAN artikel 8716336444655
EAN minimale bestelhoeveelheid 8716336636241
EAN ompak 8716336556044
Intrastat CBS code 73269098
Artikel ID N10034839
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Bouten - Oogbouten - Oogbout DIN 580 blank
Productgroep Ringschroeven gelijkend DIN 580 blank
Productsoort Ringschroef
Type 580-16B
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
WLL 700 kg
D 35 mm
A M16
C 63 mm
L 27 mm
H 62 mm
K 14 mm

Leverancier

Dulimex - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1