DeWit grasmat herstelvork 4 tands essen steel 900 mm 5120
Artikelnummer: S29000461
Grasmat herstelvork
- DeWit
- Type 5120
- 5120
- 8714936051204
Vanaf 1
€ 61,87 per stuk
13,12 € off
-17,5%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie DeWit Garden Tools
Beschrijving
Grasmat herstelvork
-
Merk DeWit
-
Type 5120
-
5120
-
8714936051204
-
Deze Gazonherstelvork wordt ook wel de ‘Stadionvork’ genoemd
-
Na de slidings moet het gras worden gerepareerd en deze vork is daarvoor ontwikkeld in samenwerking met de experts van Feyenoord
-
De tandlengte is op lengte gemaakt, zodat het gras bewerkt kan worden zonder dat de onderliggende drainage beschadigt word
-
Aantal tanden: 4
-
Uitvoering steel: T-steel
-
Lengte steel: 900
-
Materiaal steel: Essen
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 5120 |
| Alternatief atikelnummer leverancier | 5120 |
| EAN artikel | 8714936051204 |
| Intrastat CBS code | 82019000 |
| Artikel ID | N10505167 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | De Wit Kornhorn |
| EAN leverancier | 8714936099992 |
| Merk | DeWit |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Tuingereedschappen - Vorken - Spitvorken - Spitvork met steel |
| Productgroep | Spaden en grepen |
| Productsoort | Grasmat herstelvork |
| Type | 5120 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Afmeting | 970x120x40 mm |
| Totale lengte | 970 mm |
| Gewicht | 0,65 kg |