DeWit handvorkje groot X-treme essen handvat 140 mm 3004
Artikelnummer: S29000442
Handvorkje groot
- DeWit
- Type 3004
- 3004
- 8714936030049
Vanaf 1
€ 15,60 per stuk
1,73 € off
-10%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie DeWit Garden Tools
Beschrijving
Handvorkje groot
-
Merk DeWit
-
Type 3004
-
3004
-
8714936030049
-
Dit vorkje is gemaakt voor iets hardere grondsoorten
-
De gesmede verbinding tussen vork en handvat staat garant voor een uitstekende kwaliteit
-
Het vorkje is gemaakt voor het mixen van bemesting in je borders en het verwijderen van eenjarige planten
-
Aantal tanden: 3
-
Uitvoering greep: Handvat
-
Lengte handvat: 140
-
Materiaal handvat: Essen
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 3004 |
| Alternatief atikelnummer leverancier | 3004 |
| EAN artikel | 8714936030049 |
| Intrastat CBS code | 82019000 |
| Artikel ID | N10289774 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | De Wit Kornhorn |
| EAN leverancier | 8714936099992 |
| Merk | DeWit |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Tuingereedschappen - Vorken - Handvorken - Handvork |
| Productgroep | Handgereedschap tuin |
| Productsoort | Handvorkje groot |
| Type | 3004 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Uitvoering | X-treme |
| Afmeting | 300x80x45 mm |
| Totale lengte | 300 mm |
| Breedte | 80 mm |
| Gewicht | 0,25 kg |