DeWit bio handhakje essen handvat 140 mm 3450
Artikelnummer: S29000227
Handhakje
- DeWit
- Type 3450
- 3450
- 8714936034504
Vanaf 1
€ 8,29 per stuk
0,44 € off
-5%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie DeWit Garden Tools
Beschrijving
Handhakje
-
Merk DeWit
-
Type 3450
-
3450
-
8714936034504
-
Gemaakt uit een enkel stuk Boronstaal
-
De beste manier om de kwaliteit van DeWit tuingereedschap te ontdekken
-
Uitvoering greep: Handvat
-
Lengte handvat: 140
-
Materiaal handvat: Essen
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 3450 |
| Alternatief atikelnummer leverancier | 3450 |
| EAN artikel | 8714936034504 |
| Intrastat CBS code | 82019000 |
| Artikel ID | N10104266 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | De Wit Kornhorn |
| EAN leverancier | 8714936099992 |
| Merk | DeWit |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Tuingereedschappen - Hakken - Hak - Hak met steel |
| Productgroep | Hakken |
| Productsoort | Handhakje |
| Type | 3450 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Uitvoering | Bio |
| Afmeting | 310x80x60 mm |
| Totale lengte | 310 mm |
| Breedte | 80 mm |
| Gewicht | 0,20 kg |