DeWit bollenpoter krokus essen handvat 140 mm 3048
Artikelnummer: S29000148
Bollenpoter
- DeWit
- Type 3048
- 3048
- 8714936030483
Vanaf 1
€ 11,30 per stuk
1,26 € off
-10%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie DeWit Garden Tools
Beschrijving
Bollenpoter
-
Merk DeWit
-
Type 3048
-
3048
-
8714936030483
-
Voor kleine bollen hoef je geen grote gaten te maken
-
Dit type bollenpoter is onder meer gemaakt voor het poten van de Crocus bol
-
Met 48 mm diameter is het gemakkelijk werken
-
De scherpe snede snijdt ook gemakkelijk door het gazon, waardoor je de bol kunt planten en het gazon uit de bollenpoter eenvoudig weer terug in het gat kunt plaatsen
-
Uitvoering greep: Handvat
-
Lengte handvat: 140
-
Materiaal handvat: Essen
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 3048 |
| Alternatief atikelnummer leverancier | 3048 |
| EAN artikel | 8714936030483 |
| Intrastat CBS code | 82019000 |
| Artikel ID | N10104173 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | De Wit Kornhorn |
| EAN leverancier | 8714936099992 |
| Merk | DeWit |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Tuingereedschappen - Bollenplanters - Bollenplanter |
| Productgroep | Handgereedschap tuin |
| Productsoort | Bollenpoter |
| Type | 3048 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Uitvoering | Krokus |
| Afmeting | 275x38x35 mm |
| Diameter | 48 mm |
| Totale lengte | 275 mm |
| Gewicht | 0,20 kg |