DeWit tuinschepje met rechte snede essen handvat 140 mm 3029
Artikelnummer: S29000142
Tuinschepje
- DeWit
- Type 3029
- 3029
- 8714936030292
Vanaf 1
€ 15,15 per stuk
1,68 € off
-10%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie DeWit Garden Tools
Beschrijving
Tuinschepje
-
Merk DeWit
-
Type 3029
-
3029
-
8714936030292
-
Voor het maken van plantgaten hoef je niet altijd een puntvormig schepje te hebben
-
Ideaal als je veel wilt planten en dit efficiënt wil doen
-
Met de eenvoudige bolle snede in combinatie met de volledige scherpe snijkanten is planten heel gemakkelijk en snel te doen
-
Gemaakt uit boronstaal, voorzien van onze ‘Welldone’ constructie en daadoor onverwoestbaar in de tuin
-
Uitvoering greep: Handvat
-
Lengte handvat: 140
-
Materiaal handvat: Essen
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 3029 |
| Alternatief atikelnummer leverancier | 3029 |
| EAN artikel | 8714936030292 |
| Intrastat CBS code | 82019000 |
| Artikel ID | N10821279 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | De Wit Kornhorn |
| EAN leverancier | 8714936099992 |
| Merk | DeWit |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Tuingereedschappen - Bloemenschepjes - Bloemenschepje - Plantschepje |
| Productgroep | Handgereedschap tuin |
| Productsoort | Tuinschepje |
| Type | 3029 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Uitvoering | Welldone |
| Afmeting | 310x80x50 mm |
| Totale lengte | 310 mm |
| Breedte blad | 80 mm |
| Gewicht | 0,25 kg |