DeWit verplantschepje Basic essen handvat 140 mm 3042
Artikelnummer: S29000115
Verplantschepje
- DeWit
- Type 3042
- 3042
- 8714936030421
Vanaf 1
€ 9,92 per stuk
1,10 € off
-10%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie DeWit Garden Tools
Beschrijving
Verplantschepje
-
Merk DeWit
-
Type 3042
-
3042
-
8714936030421
-
Het smallere schepje uit onze Basic serie
-
Standaard goed voor de normale tuinklussen en het smallere blad is ideaal om mee te verplanten
-
Het blad is aan beide zijden voorzien van een zeer scherpe snijkant
-
Uitvoering greep: Handvat
-
Lengte handvat: 140
-
Materiaal handvat: Essen
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 3042 |
| Alternatief atikelnummer leverancier | 3042 |
| EAN artikel | 8714936030421 |
| Intrastat CBS code | 82019000 |
| Artikel ID | N10104167 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | De Wit Kornhorn |
| EAN leverancier | 8714936099992 |
| Merk | DeWit |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Tuingereedschappen - Bloemenschepjes - Bloemenschepje - Plantschepje |
| Productgroep | Handgereedschap tuin |
| Productsoort | Verplantschepje |
| Type | 3042 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Uitvoering | Basic |
| Afmeting | 350x55x50 mm |
| Totale lengte | 350 mm |
| Breedte blad | 55 mm |
| Gewicht | 0,25 kg |