Nedco ventilatierooster toebehoren metaal gaas 150x150 mm metaal 63400107
Artikelnummer: S24003453
- Metaal gaas
- Nedco
- Type 63400107
- 63400107
- 8713512062696
Vanaf 1
€ 1,46 per stuk
0,16 € off
-10%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfsvideo Nedco ventilatie, witgoed en display
Beschrijving
-
Metaal gaas
-
Merk Nedco
-
Type 63400107
-
63400107
-
8713512062696
-
Metaal gaas
-
Materiaal: metaal
-
Verpakkingseenheid: per stuk
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 63400107 |
| EAN artikel | 8713512062696 |
| Intrastat CBS code | 7326909890 |
| Artikel ID | N11145743 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Nedco |
| EAN leverancier | 8713512000001 |
| Merk | Nedco |
| Productclassificatie | Bouwproducten - Ventilatie - Ventilatierooster toebehoren - Inzet gaas |
| Productgroep | Metaal gaas |
| Productsoort | Metaal gaas |
| Type | 63400107 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Afmeting | 150x150 mm |
| Maaswijdte | 2x2 mm |
| Dikte | 0,027 mm |