Nedco ventilatierooster diameter 56 mm met kraag PS kunststof chroom 64801508V
Artikelnummer: S24003347
- Kunststof ventilatierooster
- Nedco
- Type 64801508V
- 64801508V
- 8713512008519
Vanaf 1
€ 6,60 per stuk
4,40 € off
-40%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfsvideo Nedco ventilatie, witgoed en display
Beschrijving
-
Kunststof ventilatierooster
-
Merk Nedco
-
Type 64801508V
-
64801508V
-
8713512008519
-
Ventilatierooster met kraag
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 64801508V |
| EAN artikel | 8713512008519 |
| Intrastat CBS code | 3917400099 |
| Artikel ID | N11146627 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Nedco |
| EAN leverancier | 8713512000001 |
| Merk | Nedco |
| Productclassificatie | Bouwproducten - Ventilatie - Ventilatieroosters - Ventilatierooster kunststof |
| Productgroep | Kunststof ventilatieroosters |
| Productsoort | Kunststof ventilatierooster |
| Type | 64801508V |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Aansluitmaat | 56 mm |
| Materiaal | PS kunststof |
| Kleur | Chroom |
| Verpakkingseenheid | Verpakt |