Mandelli1953 1020 PC92 Lord deurkruk op langschild 268x48 mm PC92 mat messing-messing gepolijst TH51020ME-MA0162
Artikelnummer: S21014891
- Deurkruk op schild mat messing
- Mandelli1953
- Type 1020 PC92
- TH51020ME-MA0162
Vanaf 1
€ 127,10 per paar
42,36 € off
-25%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Mandelli1953 Handles Made in Italy since 1953
Beschrijving
-
Deurkruk op schild mat messing
-
Merk Mandelli1953
-
Type 1020 PC92
-
TH51020ME-MA0162
-
Finish: Mat messing
-
Kleur: Geel
-
Materiaal: Messing
-
Lifestyle: Design
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
Mandelli1953 1020 PC92 Lord deurkruk op langschild 268x48 mm PC92 mat messing-messing gepolijst TH51020ME-MA0162 kopen?
-
Mandelli1953 Deurkruk op schild mat messing 1020 PC92 en meer Deurgarnituren en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | TH51020ME-MA0162 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | TH51020MEMA0162 |
| EAN artikel | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | Mandelli1953 |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurgarnituren - Kruk-kruk schild messing |
| Productgroep | Deurkrukken op schild |
| Productsoort | Deurkruk op schild mat messing |
| Type | 1020 PC92 |
| Alternatief type | 1020PC92 |
| Minimum besteleenheid | 1 paar |
| Finish | Mat messing |
| Subfinish | Messing gepolijst |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Messing |
| Geveerd | Ja |
| Slotsparing | PC 92 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Diepte | 10 mm |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | Schild 268, deurkruk inclusief schild 144 mm |
| Modelnaam | Lord |
| Eenheid | Paar |
| Lifestyle | Design |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |