Mandelli1953 720 PC72 Filo deurkruk op langschild 238x40 mm PC72 mat messing-messing gepolijst TH50720ME-MA0142
Artikelnummer: S21014878
- Deurkruk op schild mat messing
- Mandelli1953
- Type 720
- TH50720ME-MA0142
Vanaf 1
€ 89,89 per paar
29,96 € off
-25%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Mandelli1953 Handles Made in Italy since 1953
Beschrijving
-
Deurkruk op schild mat messing
-
Merk Mandelli1953
-
Type 720
-
TH50720ME-MA0142
-
Finish: Mat messing
-
Kleur: Geel
-
Materiaal: Messing
-
Lifestyle: Design
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
Mandelli1953 720 PC72 Filo deurkruk op langschild 238x40 mm PC72 mat messing-messing gepolijst TH50720ME-MA0142 kopen?
-
Mandelli1953 Deurkruk op schild mat messing 720 en meer Deurgarnituren en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | TH50720ME-MA0142 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | TH50720MEMA0142 |
| EAN artikel | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | Mandelli1953 |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurgarnituren - Kruk-kruk schild messing |
| Productgroep | Deurkrukken op schild |
| Productsoort | Deurkruk op schild mat messing |
| Type | 720 |
| Alternatief type | 720 |
| Minimum besteleenheid | 1 paar |
| Finish | Mat messing |
| Subfinish | Messing gepolijst |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Messing |
| Geveerd | Ja |
| Slotsparing | PC 72 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | Schild 238, deurkruk inclusief schild 144 mm |
| Modelnaam | Filo |
| Eenheid | Paar |
| Lifestyle | Design |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |