Mandelli1953 640L PC92 Doge deurkruk gatdeel op langschild 260x47 mm PC92 linkswijzend messing gepolijst TH50640MA0262
Artikelnummer: S21013490
- Deurkruk op schild messing gepolijst
- Mandelli1953
- Type 640L PC92
- TH50640MA0262
Vanaf 1
€ 71,27 per stuk
20,69 € off
-22,5%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Mandelli1953 Handles Made in Italy since 1953
Beschrijving
-
Deurkruk op schild messing gepolijst
-
Merk Mandelli1953
-
Type 640L PC92
-
TH50640MA0262
-
Finish: Messing gepolijst
-
Kleur: Geel
-
Materiaal: Messing
-
Lifestyle: Design
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
Mandelli1953 640L PC92 Doge deurkruk gatdeel op langschild 260x47 mm PC92 linkswijzend messing gepolijst TH50640MA0262 kopen?
-
Mandelli1953 Deurkruk op schild messing gepolijst 640L PC92 en meer Deurgarnituren gatdeel en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | TH50640MA0262 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | TH50640MA0262 |
| EAN artikel | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | Mandelli1953 |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurgarnituren gatdeel - Kruk schild verchroomd |
| Productgroep | Deurkrukken op schild |
| Productsoort | Deurkruk op schild messing gepolijst |
| Type | 640L PC92 |
| Alternatief type | 640LPC92 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Finish | Messing gepolijst |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Messing |
| Geveerd | Ja |
| Slotsparing | PC 92 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Diepte | 12 mm |
| Breedte | 47 mm |
| Lengte | 260 mm |
| Modelnaam | Doge |
| Eenheid | Stuk |
| Lifestyle | Design |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |
| Links-rechtswijzend | Links |