GPF Bouwbeslag Anastasius GPF1175.A1R blind langschild gatdeel rechthoekig 282x40x8,5 mm blind rechtsdraaiend Dark blend GPF1175A10300
Artikelnummer: S21012628
- Schild Dark blend
- GPF Bouwbeslag
- Type 1175.A1R blind
- GPF1175A10300
- 8716075906568
Vanaf 1
€ 32,79 per stuk
10,93 € off
-25%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Ten Hulscher Passie voor deurbeslag
Beschrijving
-
Schild Dark blend
-
Merk GPF Bouwbeslag
-
Type 1175.A1R blind
-
GPF1175A10300
-
8716075906568
-
Finish: Dark blend
-
Kleur: Donkerbruin
-
Materiaal: RVS
-
Lifestyle: Warm en Dynamisch
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
GPF Bouwbeslag Anastasius GPF1175.A1R blind langschild gatdeel rechthoekig 282x40x8,5 mm blind rechtsdraaiend Dark blend GPF1175A10300 kopen?
-
GPF Bouwbeslag Schild Dark blend 1175.A1R blind en meer Langschilden en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | GPF1175A10300 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | GPF1175A10300 |
| EAN artikel | 8716075906568 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | GPF Bouwbeslag |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Langschilden - Langschild gelakt |
| Productgroep | Schilden |
| Productsoort | Schild Dark blend |
| Type | 1175.A1R blind |
| Alternatief type | 1175A1Rblind |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Finish | Dark blend |
| Kleur | Donkerbruin |
| Materiaal | RVS |
| Geveerd | Ja |
| Slotsparing | Blind |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Diepte | 8,5 mm |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 282 mm |
| Eenheid | Stuk |
| Lifestyle | Warm en Dynamisch |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |
| Links-rechtswijzend | Rechts |