GPF Bouwbeslag Anastasius GPF1170.A4L blind langschild gatdeel afgerond 282x40x8,5 mm blind linkswijzend Champagne blend GPF1170A40200
Artikelnummer: S21012608
- Schild Champagne blend
- GPF Bouwbeslag
- Type 1170.A4L blind
- GPF1170A40200
- 8716075906360
Vanaf 1
€ 31,39 per stuk
9,11 € off
-22,5%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Ten Hulscher Passie voor deurbeslag
Beschrijving
-
Schild Champagne blend
-
Merk GPF Bouwbeslag
-
Type 1170.A4L blind
-
GPF1170A40200
-
8716075906360
-
Finish: Champagne blend
-
Kleur: Champagne
-
Materiaal: RVS
-
Lifestyle: Warm en Dynamisch
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
GPF Bouwbeslag Anastasius GPF1170.A4L blind langschild gatdeel afgerond 282x40x8,5 mm blind linkswijzend Champagne blend GPF1170A40200 kopen?
-
GPF Bouwbeslag Schild Champagne blend 1170.A4L blind en meer Langschilden en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | GPF1170A40200 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | GPF1170A40200 |
| EAN artikel | 8716075906360 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | GPF Bouwbeslag |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Langschilden - Langschild gelakt |
| Productgroep | Schilden |
| Productsoort | Schild Champagne blend |
| Type | 1170.A4L blind |
| Alternatief type | 1170A4Lblind |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Finish | Champagne blend |
| Kleur | Champagne |
| Materiaal | RVS |
| Geveerd | Ja |
| Slotsparing | Blind |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Diepte | 8,5 mm |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 282 mm |
| Eenheid | Stuk |
| Lifestyle | Warm en Dynamisch |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |
| Links-rechtswijzend | Links |