GPF Bouwbeslag Anastasius GPF1170.A3L PC55 langschild gatdeel afgerond 282x40x8,5 mm PC55 linkswijzend Mocca blend GPF1170A30232
Artikelnummer: S21012594
- Schild Mocca blend
- GPF Bouwbeslag
- Type 1170.A3L PC55
- GPF1170A30232
- 8716075906223
Vanaf 1
€ 31,39 per stuk
9,11 € off
-22,5%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Ten Hulscher Passie voor deurbeslag
Beschrijving
-
Schild Mocca blend
-
Merk GPF Bouwbeslag
-
Type 1170.A3L PC55
-
GPF1170A30232
-
8716075906223
-
Finish: Mocca blend
-
Kleur: Lichtbruin
-
Materiaal: RVS
-
Lifestyle: Warm en Dynamisch
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
GPF Bouwbeslag Anastasius GPF1170.A3L PC55 langschild gatdeel afgerond 282x40x8,5 mm PC55 linkswijzend Mocca blend GPF1170A30232 kopen?
-
GPF Bouwbeslag Schild Mocca blend 1170.A3L PC55 en meer Langschilden en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | GPF1170A30232 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | GPF1170A30232 |
| EAN artikel | 8716075906223 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | GPF Bouwbeslag |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Langschilden - Langschild gelakt |
| Productgroep | Schilden |
| Productsoort | Schild Mocca blend |
| Type | 1170.A3L PC55 |
| Alternatief type | 1170A3LPC55 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Finish | Mocca blend |
| Kleur | Lichtbruin |
| Materiaal | RVS |
| Geveerd | Ja |
| Slotsparing | PC 55 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Diepte | 8,5 mm |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 282 mm |
| Eenheid | Stuk |
| Lifestyle | Warm en Dynamisch |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |
| Links-rechtswijzend | Links |