GPF Bouwbeslag Anastasius GPF1170.A1R PC72 langschild gatdeel afgerond 282x40x8,5 mm PC72 rechtsdraaiend Dark blend GPF1170A10342
Artikelnummer: S21012567
- Schild Dark blend
- GPF Bouwbeslag
- Type 1170.A1R PC72
- GPF1170A10342
- 8716075905950
Vanaf 1
€ 31,39 per stuk
9,11 € off
-22,5%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Ten Hulscher Passie voor deurbeslag
Beschrijving
-
Schild Dark blend
-
Merk GPF Bouwbeslag
-
Type 1170.A1R PC72
-
GPF1170A10342
-
8716075905950
-
Finish: Dark blend
-
Kleur: Donkerbruin
-
Materiaal: RVS
-
Lifestyle: Warm en Dynamisch
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
GPF Bouwbeslag Anastasius GPF1170.A1R PC72 langschild gatdeel afgerond 282x40x8,5 mm PC72 rechtsdraaiend Dark blend GPF1170A10342 kopen?
-
GPF Bouwbeslag Schild Dark blend 1170.A1R PC72 en meer Langschilden en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | GPF1170A10342 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | GPF1170A10342 |
| EAN artikel | 8716075905950 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | GPF Bouwbeslag |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Langschilden - Langschild gelakt |
| Productgroep | Schilden |
| Productsoort | Schild Dark blend |
| Type | 1170.A1R PC72 |
| Alternatief type | 1170A1RPC72 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Finish | Dark blend |
| Kleur | Donkerbruin |
| Materiaal | RVS |
| Geveerd | Ja |
| Slotsparing | PC 72 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Diepte | 8,5 mm |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 282 mm |
| Eenheid | Stuk |
| Lifestyle | Warm en Dynamisch |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |
| Links-rechtswijzend | Rechts |