GPF Bouwbeslag Anastasius GPF1170.A1 blind langschild afgerond enkelverend 282x40x8,5 mm blind Dark blend GPF1170A10100
Artikelnummer: S21012556
- Schild Dark blend
- GPF Bouwbeslag
- Type 1170.A1 blind
- GPF1170A10100
- 8716075905844
Vanaf 1
€ 58,73 per paar
22,28 € off
-27,5%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Ten Hulscher Passie voor deurbeslag
Beschrijving
-
Schild Dark blend
-
Merk GPF Bouwbeslag
-
Type 1170.A1 blind
-
GPF1170A10100
-
8716075905844
-
Finish: Dark blend
-
Kleur: Donkerbruin
-
Materiaal: RVS
-
Lifestyle: Warm en Dynamisch
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
GPF Bouwbeslag Anastasius GPF1170.A1 blind langschild afgerond enkelverend 282x40x8,5 mm blind Dark blend GPF1170A10100 kopen?
-
GPF Bouwbeslag Schild Dark blend 1170.A1 blind en meer Langschilden en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | GPF1170A10100 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | GPF1170A10100 |
| EAN artikel | 8716075905844 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | GPF Bouwbeslag |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Langschilden - Langschild gelakt |
| Productgroep | Schilden |
| Productsoort | Schild Dark blend |
| Type | 1170.A1 blind |
| Alternatief type | 1170A1blind |
| Minimum besteleenheid | 1 paar |
| Finish | Dark blend |
| Kleur | Donkerbruin |
| Materiaal | RVS |
| Geveerd | Ja |
| Slotsparing | Blind |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Diepte | 8,5 mm |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 282 mm |
| Eenheid | Paar |
| Lifestyle | Warm en Dynamisch |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |