GPF Bouwbeslag Anastasius GPF1125.A4R PC72 langschild gatdeel rechthoekig 218x40x8,5 mm PC72 rechtsdraaiend Champagne blend GPF1125A40342
Artikelnummer: S21011218
- Schild Champagne blend
- GPF Bouwbeslag
- Type 1125.A4R PC72
- GPF1125A40342
- 8716075890812
Vanaf 1
€ 29,62 per stuk
8,60 € off
-22,5%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Ten Hulscher Passie voor deurbeslag
Beschrijving
-
Schild Champagne blend
-
Merk GPF Bouwbeslag
-
Type 1125.A4R PC72
-
GPF1125A40342
-
8716075890812
-
Finish: Champagne blend
-
Materiaal: RVS
-
Kleur: Champagne
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
Lifestyle: Warm en Dynamisch
-
GPF Bouwbeslag Anastasius GPF1125.A4R PC72 langschild gatdeel rechthoekig 218x40x8,5 mm PC72 rechtsdraaiend Champagne blend GPF1125A40342 kopen?
-
GPF Bouwbeslag Schild Champagne blend 1125.A4R PC72 en meer Langschilden en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | GPF1125A40342 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | GPF1125A40342 |
| EAN artikel | 8716075890812 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | GPF Bouwbeslag |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Langschilden - Langschild gelakt |
| Productgroep | Schilden |
| Productsoort | Schild Champagne blend |
| Type | 1125.A4R PC72 |
| Alternatief type | 1125A4RPC72 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Finish | Champagne blend |
| Materiaal | RVS |
| Breedte | 40 mm |
| Diepte | 8,5 mm |
| Kleur | Champagne |
| Slotsparing | PC 72 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Lengte | 218 mm |
| Geveerd | Ja |
| Eenheid | Stuk |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |
| Lifestyle | Warm en Dynamisch |
| Links-rechtswijzend | Rechts |